Про компанію забудовника Друзі Девелопмент
Друзі Девелопмент
Будівництво та продаж обєктів нерухомості
Історія компанії

Девелоперська компанія «Друзі Девелопмент» розвиває свою діяльність з 2004 року. Донедавна будівельні проекти компанії були зосереджені в Західній частині України, в місті Рівне та області. Портфоліо «Друзі Девелопмент» включає більше 15-ти успішно реалізованих проектів, у тому числі і реконструкцій будинків центральної частини міста Рівне, об’єктів соціальної інфраструктури, а також проекти комплексного освоєння територій. На сьогоднішній день девелоперська компанія здійснює свою діяльність на ринку нерухомості Києва, Київської області.

Основна сфера діяльності «Друзі Девелопмент» — будівництво, продаж обєктів нерухомості та консалдингові послуги. З моменту заснування компанія «Друзі Девелопмент» невпинно підтверджує звання надійного забудовника, реалізовуючи проекти в різних сегментах ринку — від типової забудови до житла бізнес класу.

Репутація компанії
16
Років досвіду
Статистика компанії
768
Будинків введено в експлуатацію
3452
Родин заселено
1230
Кваліфікованих працівників
Наша фотогалерея
Відгуки

Купили квартиру в готовому будинку: сподобалася розумне планування і якість будівельних робіт. Все докладно пояснили і показали. Спілкувалися з мешканцями. Оформляємо документи і приступаємо до ремонту.

Шанюк Наталія

“Довіра клієнтів – ось, що є першоосновою у нашій улюбленій справі – будувати якісне та доступне житло!” Менеджер компанії “Друзі Девелопмент”

Тарас Козіцький

Компанія “Друзі Девелопмент” не схожа на звичні девелоперські компанії. Перш за все компанія піклується про клієнтів, уважно вивчаючи попит та купівельну спроможність регіону

Юлія Нич

Ми родина Стуканових дуже дякуємо компанії Друзі Девелопмент за те, що вони пішли на зустріч і дозволили придбати житло без першого внеску. Але ще більш приємним моментом стало те, що нам дозволили оформити право власності на двокімнатну квартиру без договору іпотеки.

Сімя Стуканових